top of page
1.png

 Babí léto v Poděbradech
 

Jóga & Wellness & Výlety & Ubytování
27.-29.9.2024

Babí léto je zklidňujícím obdobím, kdy ještě příroda nabízí teplé dny, ale už i chladnější rána a vytváří dokonalé podmínky pro vnitřní zklidnění a harmonii. Tento čas nám umožňuje znovu se propojit se svým nitrem, zpomalit se po dynamickém létě a užít si klidné, meditativní chvíle. Je to  jedinečná příležitost pro introspekci a obnovu vnitřní rovnováhy. To vše v krásném prostředí lázeňského města Poděbrad v designovém wellness hotelu Central Park Poděbrady, kde si vás budou hýčkat.

Těšit se můžete na 4 voňavé prodloužené lekce jógy (hatha/hatha flow, s prvky fyzio jógy), relaxace, meditace, pránájámické dechové techniky, zvonkohry Koshi  a jógovou péči, na kterou budete vzpomínat. Jógová praxe bude probíhat ráno i večer. Lekce jsou vhodné pro začátečníky, tak i pro pokročilé. 

Cena za 1 osobu zahrnuje:

  • ubytování 2 noci v plně obsazeném dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji

  • 2x snídaně formou bufetu (bohatá a pestrá nabídka pro zdravý start do nového dne:-))

  • jógový program s Péťou (lekce jógy včetně pronájmu sálu)

  • wellness - 120 minut (relaxace ve finské sauně se solným panelem, bylinkové sauně, mentolové nebo levandulové parní lázni a ochlazovacím bazénku s ledovou vodou)

Cena: 5800 Kč - na dvoulůžkovém pokoji / 5400 Kč - na třílůžkovém pokoji

Cena nezahrnuje večeři a parkování. Večeři formou exotických rautů si můžete objednat předem - 500 Kč večeře/osoba. Parkování 150 Kč auto/den.

Rezervace a více informací:

Pro rezervaci místa je třeba zaplatit zálohu QR kódem (viz níže). Do poznámky napište svůj email, abych vám mohla poslat potvrzení o platbě. Informace k rezervaci či dotazy posílejte na petra.tjokorda@gmail.com nebo přes WhatsApp na číslo 606 423 807. Doplatek se hradí 14 dní před pobytem.

Prohlédněte si místo, kde nám bude skvěle: https://www.hotelcentralpark.cz/

 

Těším se na Vás :-) Péťa

Platební a storno podmínky

Doporučuji za sebe najít náhradu.

  • 21 – 15 dnů před datem příjezdu 30 % z celkové ceny pobytu

  • 14 – 8 dnů před datem příjezdu 50 % z celkové ceny pobytu

  • 7 – 3 dny před datem příjezdu 75 % z celkové ceny pobytu

  • 2 a méně dní před datem příjezdu  100 % z celkové ceny pobytu

V případě storna méně než 24 hodin před datem příjezdu nebo nenastoupení pobytu bude účtováno 100 % ceny z celkové ceny pobytu. Stornopoplatky nebudou účtovány v případě mimořádné události vzniklé po uzavření rezervace a specifikované v níže

.

Zrušení pobytu zákazníkem Zákazník je oprávněn zrušit objednávku kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu (email s doručenkou) na adresu hotel@hotelcentralpark.cz . Rozhodující pro určení doby zrušení pobytu je datum a čas doručení emailu na uvedenou adresu hotel@hotelcentralpark.cz . U větších skupin mohou být sjednány individuální storno poplatky. Ubytovatel nebude účtovat zákazníkovi níže uvedené storno poplatky, pokud nemohl čerpat sjednané služby z těchto neodvratitelných událostí, za podmínky jejich prokázání hotelu CENTRAL PARK: úmrtí v rodině zákazníka, hospitalizace zákazníka nebo člena jeho rodiny, omezení v souvislosti s onemocněním COVID-19 (karanténa nařízená Krajskou hygienickou stanicí, pozitivní výsledek PCR testu), živelná pohroma. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem ubytovateli nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku a doručení emailu hotelu Golfi o zrušení rezervace. Po předložení potvrzujícího dokumentu o uvedené skutečnosti, je možné rezervaci přesunout nebo zrušit zdarma, a to až do dne plánovaného příjezdu (včetně).

V této ceně také není zahrnuto vaše individuální pojištění. Vzhledem k zkušenostem z posledních let a situaci s Covidem, velmi doporučuji pojištění víkendu. Kdyby se cokoliv stalo, máte to kryté pojistkou a není nutné nechávat zodpovědnost na mně.

 

 

 

 

 

 


 

bottom of page