top of page

Jakou lekci si vyberete?

Mám ráda vyrovnanost, a ta se projevuje i v mých lekcích.  Můžete očekávat zklidnění skrze dech, flow během pozdravů slunce, ale i sílu a výdrž ve statických pozicích. Během závěrečné relaxační šavásany používám vonné oleje, vyladěnou zvonkohru, nebo tibetskou mísu. Lekce přizpůsobuji skupině, kterou mám zrovna před sebou, denní době, ale i ročnímu období. Vycházím z fyzio a Hatha jógy, lekce vedu

s důrazem na detailní provedení pozic a osvojení správných pohybových návyků. Ráda pracuji

se záměrem, který pomáhá s uvědoměním, co potřebujeme pro pocit spokojenosti.

Otevřené lekce ve studiu

Po prázdninách napíšu, kde se uvidíme:-)

Firemní lekce

Firemní lekce jsou moje obzvláště oblíbené. Určitě je to i tím, že jsem sama byla součástí malé firmy, startupu ale i korporátu v oblasti consultingu a HR. Ráda se do firem vracím, i když v jiné roli jógového lektora :-) S radostí připravím lekce na míru i pro vaší firmu. Většinou se zaměřuji na protažení a posílení partií, které jsou dlouhým sezením zatížené. Jako důležité vnímám i zklidnění mysli a rozproudění energie v těle. Jak se říká, ve zdravém těle, zdravý duch = spokojenější a výkonnější kolegové. Určitě rádi potvrdí zaměstnanci společností Pohl, Amundi, KB, ČPP nebo Stock.

Individuální lekce

Individuální lekce jsou vždy sestavené dle Vašeho přání a úrovně pokročilosti. První lekce je oboustranně poznávací. Je důležité, abychom si sedli lidsky. Pak už nám nic nebrání posunout Vaši praxi rychleji a účinněji ke kýženému výsledku.

Lenka Landa Schejbalová

Výkonná ředitelka pro Interní audit v KB

 

“Před pár měsíci jsem navštívila svou úplně první hodinu jógy. A měla jsem to štěstí, že ji vedla zrovna Petra. Pozitivní, trpělivá a respektující hodina mě motivovala a jógu jsem si oblíbila. 

Zvonky koshi, vůně sladkých pomerančů a cedrového dřeva, klid těla a duše. I to je hodina jógy u Petry. Petro děkuji a už se těším na příště!”

  • LinkedIn

Šárka Poláčková​

Marketing a PR, Pohl

 

“Péťa je člověk, který si získá doslova každého. A takové jsou i její hodiny jógy! Dokáže vytvořit milé, podporující a vstřícné prostředí, kde nechybí ani sranda. A díky tomu dokázala nadchnout pro jógu i převážně mužský kolektiv ve stavařské firmě:-)”

Markéta Zaoralová

Jogínka z otevřené lekce studia Y4E

 

“Péti lekce byla úžasná. Příjemné protažení celého těla vystřídalo několik dynamických pozdravů slunce a pak přišlo nenápadně, ale o to intenzivnější posilování. Péťa vše skvěle vysvětlila a upozorňovala na detaily, aby ásany byly dobře provedené. Nakonec přišla skvělá relaxace s vizualizací. Po hodině jsem se cítila odpočinutá, nabitá, protažená a spokojená. Rozhodně doporučuji všem!”

bottom of page