top of page
Bez názvu (1920 x 900 px) (1920 x 600 px) (1920 x 500 px) (1720 x 500 px) (1720 x 480 px).

Babí léto v Jizerských horách 
 

Jóga & Wellness & Výlety & Ubytování
20.-22.9.2024

Babí léto je zklidňujícím obdobím, kdy ještě příroda nabízí teplé dny, ale už i chladnější rána a vytváří dokonalé podmínky pro vnitřní zklidnění a harmonii. Tento čas nám umožňuje znovu se propojit se svým nitrem, zpomalit se po dynamickém létě a užít si klidné, meditativní chvíle. Je to jedinečná příležitost pro introspekci a obnovu vnitřní rovnováhy. Společně prohloubíme jógovou praxi, často nazývanou meditací v pohybu. Kombinace vhodných ásan, dechových cvičení a meditací nám umožní nalézt harmonii v těle i mysli a poskytne hlubokou regeneraci. To vše v krásné přírodě Jizerských hor ve wellness resortu Montanie, kde si vás budou hýčkat.

Cena za 1 osobu zahrnuje

  • Ubytování pro 1 osobu na 2 noci v plně obsazeném 2L pokoji  

  • 2x snídaně formou bufetu

  • 2x večeře formou pestrého bufetu s výběrem

  • Jógový program s Péťou 

  • Neomezený vstup do Wellness&Spa (vnitřní bazén, whirlpool, finská sauna, pára, odpočinková místnost)

Těšit se můžete na 4 voňavé prodloužené lekce jógy (hatha/hatha flow, s prvky fyzio jógy), relaxace, meditace, pránájámické dechové techniky, zvonkohry Koshi  a jógovou péči, na kterou budete vzpomínat. Jógová praxe bude probíhat ráno i večer. Lekce jsou vhodné pro začátečníky, tak i pro pokročilé. 

Cena:   Kč 5950 ,-

Pro rezervaci místa je třeba zaplatit QR kódem zálohu (viz. níže), do poznámky napište svůj mail, abych vám poslala potvrzení o platbě. Informace k rezervaci či dotazy posílejte na petra.tjokorda@gmail.com, nebo přes WhatsApp 606423807. Doplatek se hradí na místě.

 

Prohlédněte si místo, kde nám bude skvěle www.montanie.cz

Těším se na Vás :-)

Péťa

Platební a storno podmínky

Storno poplatky:

 

60 – 31 dní před dnem příjezdu              0% z celkové ceny za ubytování
30 – 15 dní před dnem příjezdu              10% z celkové ceny za ubytování
14 – 5 dní před dnem příjezdu                30% z celkové ceny za ubytování
5 -1 den před příjezdem                           80% z celkové ceny za ubytování
v den příjezdu                                             100% z celkové ceny za ubytování

Cena nezahrnuje dopravu a obědy. V této ceně také není vaše individuální pojištění. Z důvodu zkušenosti posledních let  situace s Covidem, velice doporučuji pojištění víkendu, kdyby se cokoliv stalo, máte to kryté pojistkou a není nutné nechávat zodpovědnost na mně.

Montanie resort (Soušská 791, Desná III, 468 61) se nachází uprostřed vzrostlých lesů a divoké přírody, berte prosím na vědomí, že pokrytí mobilního i datového resp. Wi-Fi signálu je nulové. Tedy ideální pro udržení vnitřního klidu. 


 

QR_Montanie_babi leto.jpeg
bottom of page