top of page
lake.jpg

Podzimní jógový víkend
 

Jóga & Wellness & Výlety & Ubytování

Termín:   24.  –  26. listopadu 2023

Cena:   Kč 5400 ,-

Cena na osobu zahrnuje

  • ubytování 3 dny / 2 noci v Bohemian Cottage - Kamenná Horka 15, Krásná Lípa

  • polopenze - snídaně/svačina/večeře - stravování vegetariánské, lahodné, domácí. Víkendový pobyt končí v neděli brunchem (nejpozději do 10h, kdy je check out)

  • jógový program s Péťou (včetně pronájmu sálu a půjčení všech jógových pomůcek)

  • wellness (sauna, vnitřní luxusní vířivka a venkovní sud s horkou lázní)

  • Celoroční osvěžení v přírodním koupacím jezírku na zahradě (ocení příznivci Wim Hofovy metody .-)

Jeden z podzimních víkendů budeme moct trávit čas na jedinečném a harmonickém místě, které bude celé jen pro nás. Překrásná Bohemian Cottage (oceněná chalupa roku 2022) v Českém Švýcarsku – místo, které svou polohou v kopcích mezi lesy a loukami, přímo vybízí k spokojenosti a uvolnění. Navíc tento víkend je pouze pro jogínky, které osobně znám, takže si společně užijeme opravdu milou společnost.

 

Pokud chcete nabrat sil a ukotvit v sobě vnitřní klid před zimním časem, jste srdečně zváni. Ať už nás čeká jakékoliv počasí, tady nám bude dobře. Dokonalá atmosféra, teplo kamen, vůně koření, s láskou připravované domácí jídlo, sálající teplo sauny, které možná vystřídá dlouhou procházku či výlet, jógovou praxi, knihu, čas sama se sebou nebo meditací. 

Těšit se můžete na 4 voňavé prodloužené lekce jógy, relaxaci, meditaci, pránájámické dechové techniky, vyladěné zvonkohry, tibetskou mísu a jógovou péči, na kterou budete vzpomínat. Jógová praxe bude probíhat ráno i večer. Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. 

Prohlédněte si místo, kde nám bude skvěle www.cottage.cz

Pro rezervaci místa stačí zaplatit QR kódem zálohu, do poznámky napiš svůj mail, abych Ti poslala potvrzení o platbě. 14 dní před víkendem založím WA skupinu, pro rychlou komunikaci. Těším se moc :-)

Další info

Chalupa nabízí 5 ložnic se 17 lůžky, relaxační a wellnes zónu a útulný, plně vybavený(35m2 velký) jóga sál, který je provoněný jógou a meditací. V sále jsou k dispozici podložky, bolstery, bločky, pásky, polštářky na oči, masážní míčky, deky pro 14 os. Chalupa nemá wi-fi, čímž tě ještě víc přivede na cestu k sobě a vnitřnímu klidu. 

Máme k dispozici společnou kuchyň k posezení, relaxační místnost a zahradu, velký gril, terasu a koupací jezírko-přírodní biotop. V kuchyni je k dispozici samoobslužný bar: čaje ze zahrady, caro, turecká káva v rámci pobytu zdarma. Kvalitní Nespresso a luxusní čaje 30,- regionální pivo, cider, vína dle ceníku. 

Příjezd na penzion v den pobytu je od 15 hodin.  V den odjezdu musíme vyklidit apartmány do 10 hodin. Pokud je možné, z ekologického i parkovacího důvodu, jezdit úsporně více lidí v jednom autě. Mají 6 parkovacích míst a zahradu. První auta najíždí na zahradu do řady a následně na parkoviště před ně. Je to velmi důležité kvůli vztahům se sousedy! Nikdo nesmí parkovat v cestě.

Platební a storno podmínky

 

 

Celková cena 5400 Kč je rozdělená na zálohu 2500 Kč, která se hradí hned, pro rezervaci místa. Doplatek 2900Kč prosím zaslat nejpozději 10 dní před začátkem akce. Storno po tomto termínu je 50 %, storno dva dny před odjezdem 100 %, leda bys měla za sebe náhradu.

Cena nezahrnuje dopravu a obědy. V této ceně také není vaše individuální pojištění. Z důvodu zkušenosti posledních let  situace s Covidem, velice doporučuji pojištění víkendu, kdyby se cokoliv stalo, máte to kryté pojistkou a není nutné nechávat zodpovědnost na mně.

IMG_7D687C753D9C-1.jpeg
IMG_95781BC975A5-1.jpeg
Uzavřená skupina
bottom of page