top of page
montanie-resort.jpg

 Jógový víkend plný radosti a energie 
 

Jóga & Wellness & Výlety & Ubytování
8.-10.3.2024

Přechod ze zimy do jara je časem obnovy, proměny a nových začátků. Začíná tát sníh a první květy začínají vykukovat ze země. Stejně jako rostliny, které se probouzejí a připravují se k růstu, tak i my můžeme využít tento čas k osobní proměně. Můžeme se oprostit od starých vzorců, které nám už neslouží a zahájit novou cestu. Navíc dlouhé noci konečně ustupují a dávají prostor jarnímu slunci a nové energii, která nám přináší naději, radost a vitalitu. 

 

Na tomto jógovém víkendu budeme oslavovat nové začátky, zaměříme se na práci s energií a na pozvednutí nálady skrze jógu, přírodu, relaxaci, skvělé jídlo, milou společnost a čas, který bude jen a jen váš. Rovnou oslavíme i mezinárodní den žen a 10. 3. bude novoluní, které to vše ještě umocní :-)

Cena za 1 osobu zahrnuje

  • Ubytování pro 1 osobu na 2 noci v plně obsazeném 2L pokoji (Cvičící osoba samostatně na 2L pokoji: 6.950,- Kč).

  • 2x snídaně formou bufetu.

  • 2x večeře formou pestrého bufetu s výběrem.

  • Jógový program s Péťou (včetně pronájmu sálu).

  • Neomezený vstup do Wellness&Spa (vnitřní bazén, whirlpool, finská sauna, pára, odpočinková místnost).

Těšit se můžete na 4 voňavé prodloužené lekce jógy (hatha/hatha flow, s prvky fyzio jógy), relaxace, meditace, pránájámické dechové techniky, zvonkohry Koshi  a jógovou péči, na kterou budete vzpomínat. Jógová praxe bude probíhat ráno i večer. Lekce jsou vhodné pro začátečníky, tak i pro pokročilé. 

Cena:   Kč 5730 ,-

Pro rezervaci místa je třeba zaplatit QR kódem zálohu (viz. níže), do poznámky napište svůj mail, abych vám poslala potvrzení o platbě. Informace k rezervaci či dotazy posílejte na petra.tjokorda@gmail.com, nebo přes WhatsApp 606423807. Doplatek se hradí na místě.

 

Prohlédněte si místo, kde nám bude skvěle www.montanie.cz

Těším se na Vás :-)

Péťa

Platební a storno podmínky

Storno poplatky:

 

60 – 31 dní před dnem příjezdu              0% z celkové ceny za ubytování
30 – 15 dní před dnem příjezdu              10% z celkové ceny za ubytování
14 – 5 dní před dnem příjezdu                30% z celkové ceny za ubytování
5 -1 den před příjezdem                           80% z celkové ceny za ubytování
v den příjezdu                                             100% z celkové ceny za ubytování

Cena nezahrnuje dopravu a obědy. V této ceně také není vaše individuální pojištění. Z důvodu zkušenosti posledních let  situace s Covidem, velice doporučuji pojištění víkendu, kdyby se cokoliv stalo, máte to kryté pojistkou a není nutné nechávat zodpovědnost na mně.

Montanie resort (Soušská 791, Desná III, 468 61) se nachází uprostřed vzrostlých lesů a divoké přírody, berte prosím na vědomí, že pokrytí mobilního i datového resp. Wi-Fi signálu je nulové. Tedy ideální pro udržení vnitřního klidu. 


 

QR8_10_3_Montanie.jpeg
bottom of page